czwartek, 6 września 2012

Lakiery do paznokci Wibo - kolory nude

Długo nie mogłam przekonać się do tych lakierów za sprawą ich niewiarygodnie niskiej ceny. Byłam przyzwyczajona do Inglota i ceny 20 zł plus. A tymczasem Wibo to koszt około 5 zł. Namówiła mnie jednak na ich zakup przyjaciółka twierdząc, że w niczym nie ustępują jakością tym w cenach powyżej 20 zł. Dlatego będąc w Rossmanie kupiłam dwa lakiery w modnych odcieniach nude.
Oczywiście już je wypróbowałam i oto moje spostrzeżenia. Lakier ma dobry pędzelek odpowiedniej wielkości, nie za duży i nie za mały. Konsystencja również w sam raz i to sprawia, że łatwo rozprowadza się na paznokciach. Pierwsza warstwa nie kryje dokładnie, ale to raczej standard wśród większości lakierów. Druga warstwa już ładnie pokryła paznokcie.
Zdjęcie nr przedstawia paznokcie po nałożeniu dwóch warstw lakieru.

Mimo wykonywania codziennych czynności i styczności z wodą (w tym dwie długie kąpiele w wannie) lakier utrzymał się na paznokciach przez dwa dni i nie było odprysków. Trzeciego dnia postanowiłam nie malować paznokci na nowo, tylko nieco odświeżyć ich look kładąc trzecią warstwę. Tu trochę się rozczarowałam, bo trzecia warstwa jakby "rozmiękczyła" dwie wcześniej nałożone i lakier bardzo długo wysychał. Ale za to paznokcie zyskały fajny wyrazistszy wygląd. Podsumowując - naprawdę polecam. Nie wiem jeszcze jaka jest trwałość lakierów (czy nie gęstnieją), gdy już zacznie się ich używać, nie wiem też jak z ciemnymi kolorami, ale na pewno opiszę to w niedalekiej przyszłości.

Numery lakierów prezentowane na zdjęciu nr 1 to: 396 i 350.2 komentarze:

  1. lubię lakiery z tej firmy :)!

    OdpowiedzUsuń
  2. Sounds like a great nail polish brand! I would LOVE to try it! I'm your newest follower! Hopefully you stop by mine and follow back :)
    xoxo Darby
    Obviously Obsessed 

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...